f  t  t 
17.04.2014
bkline


Naša mreža:

arrow Centrala
arrow Filijale
arrow Ekspoziture
arrow Šalteri
arrow Bankomati
arrow POS






Ekspoziture

blline

Ekspozitura Brod
Svetog Save 58
74450
Bosanski Brod
Republika Srpska
Bosna i Hercegovina
bosanskibrod@bobarbanka.com
+387 53 620 100
gline
Ekspozitura Derventa
Trg Pravoslavlja bb
74400
Derventa
Republika Srpska
Bosna i Hercegovina
derventa@bobarbanka.com
+387 53 310 071
+387 53 310 074
gline
Ekspozitura Lukavica
Nikole Tesle bb
75327
Lukavica
Republika Srpska
Bosna i Hercegovina
lukavica@bobarbanka.com
+387 57 340 424
gline
Ekspozitura Modriča
Dositeja Obradovića 8
74480
Modriča
Republika Srpska
Bosna i Hercegovina
modrica@bobarbanka.com
+387 53 820 981
+387 53 820 980
gline
Ekspozitura Prijedor
Zanatska bb
79000
Prijedor
Republika Srpska
Bosna i Hercegovina
prijedor@bobarbanka.com
+387 52 242 352
gline
Ekspozitura Prnjavor
Svetosavska 42
78430
Prnjavor
Republika Srpska
Bosna i Hercegovina
prnjavor@bobarbanka.com
+387 51 663 091
gline
Ekspozitura Sokolac
Cara Lazara 23
71350
Sokolac
Republika Srpska
Bosna i Hercegovina
sokolac@bobarbanka.com
+387 57 448 824
gline
Ekspozitura Teslić
Karađorđeva, lamela A
74270
Teslić
Republika Srpska
Bosna i Hercegovina
teslic@bobarbanka.com
+387 53 410 140
+387 53 410 141
gline
Ekspozitura Zvornik
Svetog Save bb
75400
Zvornik
Republika Srpska
Bosna i Hercegovina
zvornik@bobarbanka.com
+387 56 211 740
+387 56 211 737
gline

blline

mail Imate pitanje u vezi ove teme?
© Bobar banka AD - sva prava zadržana
BOBAR GROUP:    Bobar osiguranje    Bobar radio    Drinatrans    Bobar tours    Elvaco    Autosemberija